מובילות יוצאת לדרך!

מידי שנה לאחר הפסח (בחודש מאי) נפתחת ההרשמה לתכנית המצוינות של מובילות, זאת לקראת תחילתו של מחזור חדש במקביל לפתיחת השנה האקדמית.

בקול קורא מוגדרים תנאי סף לקבלה לתוכנית ואופן הגשת המועמדות.

אם מובילות נשמעת לך כמו תוכנית שנתפרה בדיוק למידותיך, את עומדת בתנאי הסף ומוכנה להתחייב לשנה אינטנסיבית, משמעותית ומלאת הזדמנויות אנחנו בהחלט נשמח לקבל את טפסי הרישום שלך!שאלות ותשובות על מובילות


מובילות היא תכנית שמאמינה שנשים חרדיות מוכשרות יכולות לבצע תפקידים מקצועיים וניהוליים בצורה מצוינת, ולקחה על עצמה להוכיח זאת. לכן, אנחנו מחפשות מידי שנה 30 נשים מוכשרות, מצוינות, מאמינות בעצמן ומלאות אמביציה להתנסות ולהצליח. התכנית תעניק למשתתפות מגוון כלים לקידום איכותי בעולם התעסוקתי, ותעשה יחד איתן הכל, כדי שהעתיד התעסוקתי של כל אחת יהיה מדויק, מוצלח, ארוך טווח ובעל השפעה רחבה.

מובילות מחפשת נשים בעלות מוטיבציה גבוהה לעבודה במשרה מלאה ומשמעותית, פתיחות לעבודה בסביבה עסקית ונכונות לקחת חלק בתהליך אישי וחברתי מאתגר, חשוב ומספק.
תנאי סף:
• נשים חרדיות בעלות תואר אקדמי, או הנדסאיות (לאחר סיום פרויקט).
• ציון ממוצע לתואר 85 ומעלה, ממוסד המוכר ע"י המל"ג.
• נשים בעלות עבר תעסוקתי מוכח של 3 שנים לפחות.

מיון ראשוני נעשה על בסיס טפסי הגשת המועמדות. מועמדות שיעברו לשלב ב' יוזמנו ליום מיונים וראיון אישי שיתקיימו במתכונת של מרכזי הערכה. על פיהם תגובש הנבחרת.

כשנה אינטנסיבית, חברות במובילות ללא תאריך תפוגה.
התוכנית כוללת:
• שלב א – מכינה למצוינות תעסוקתית, המפגשים יתקיימו אחת לשבוע, בימי רביעי בשעות אחר הצהרים והערב למשך כשלושה וחצי חודשים.
• שלב ב – מכינה למנהיגות תעסוקתית, מפגשים יתקיימו אחת לחודש בימי רביעי למשך כתשעה חודשים , בתקופה זו יתקיים גם עיקרו של תהליך המנטורינג.
• שלב ג – רשת מובילות - ארגון בוגרות, עם סיום תוכנית המצוינות המובילות תשתלבנה בארגון בוגרות שיהווה רשת קשרים המשכית ומשפיעה המיועדת לפעול לטווח ארוך.

• ההשתתפות בתוכנית כרוכה בתשלום סמלי בסך 400 ₪.
• ההשתתפות כרוכה בהתחייבות לקחת חלק מלא בכל שלבי התכנית, ובמחויבות להצלחת התהליך ברמה האישית והמקצועית.

ההפך, אנו מחפשות נשים המשולבות בשוק התעסוקה. ברוב המקרים המלצתנו לא לעזוב את מקום העבודה הקיים אלא לאחר הקבלה לתפקיד מקצועי הולם. זאת, תוך ליווי אישי וקבוצתי להבטחת הצלחת התהליך.

לתכנית מובילות תתקבלנה רק נשים בעלות תואר ראשון או תעודת הנדסאית. מובילות מפתחת מענים נוספים המיועדים לכלל הנשים החרדיות.

לתוכנית שתי מטרות:
1. קידום לתעסוקה משמעותית ומתגמלת באמצעות הקניית כלים ומיומנויות תעסוקתיות, צימוד למנטורית בכירה, ליווי בתהליך הקידום התעסוקתי ורשת נטוורקינג מקצועית.
2. פיתוח שכבת מנהיגות תעסוקתית קהילתית ע"י גיבוש זהות מנהיגותית והקניית כלים ומיומנויות רישות.

מובילות אינה חברת השמה אלא תכנית המעניקה סל כלים מגוון וליווי צמוד בדרך המקדמת הלאה בשוק התעסוקה.
עם כל זה, עד כה עומדים אחוזי הקידום של הבוגרות על מעל ל90%.